Uždaryti

Video Pokeris

Viskas ką reikia žinoti apie Video Pokerį: nuo taisyklių iki išmokų ir strategijų.

Video (Vaizdinis) pokeris tapo viena populiariausių lošimų rūšių, kadangi dabar, norint dažniau laimėti, reikia turėti šiek tiek įgūdžių. Pavadinimas išduoda, jog vaizdinio pokerio taisyklės bus labai labai panašios į tradicinio pokerio.

Šios pokerio rūšies tikslas - surinkti kuo stipresnę kombinaciją, kad ji būtų įvertinta ir atneštų grynųjų. Kuo aukštesnę kombinaciją surinksite, tuo didesnio atlygio sulauksite.

Iš viso yra kelios Video Pokerio rūšis, o pačios populiariausios yra šios: Jacks or Better, Deuces Wild, Double Double, Triple Deuces...

Pradėkime nuo laiminčiųjų kombinacijų:

(Insert Image: Examples of winning hands - http://cdn.sportsbook.ag/sites/drupal.sportsbook/files/rules-jacks-better-hands.gif)

RankaApibūdinimasPavyzdys
Royal FlushAce-king-queen-jack-10 vienoje spalvoje[10dJdQdKdAd]
Straight Flushpenkios kortos sujungtos spalva ir eiliškumu[5s6s7s8s9s]
Four of a KindKeturios vienos rūšies[QdQcQs5hQh]
Full HouseTrys vienos rūšies ir pora[7dAs7hAd7s]
FlushPenkios vienos spalvos kortos[8cAc7c2c6c]
StraightPenkios iš eilės einančios kortos[8c9d10cJsQh]
Three of a KindTrys vienodos kortos[10h10d10c5sAd]
Two PairDvi poros vienodų kortųJdJs7c7d9s]
Jacks or BetterBet kuri pora, aukštesnė už du valetusQdQh8s5hKs]

Kaip žasti?

Kaip jau minėjome anksčiau, Video Pokerio tikslas yra surinkti kuo aukštesnę kombinaciją ir už tai gauti grynųjų.

Kai tik atliksite privalomąjį statymą, spauskite DEAL mygtuką ir jūs sulauksite penkių kortų. Jūs turite pasirinkimą laikyti visas ar pasirinktas kortas. Tas, kurių atsisakysite, krupjė pakeis į naujas kortas.

Kai tik pasirinksite kortas, kurias norite pasilaikyti, spauskite DEAL/DRAW mygtuką ir jums pakeis norimas kortas naujomis. Tos kortos, kurias gausite antruoju bandymu, bus galutinės ir nekeičiamos. Čia jūsų surinkta kombinacija bus įvertina ir apdovanota jei tik viršys lažybų kriterijus, tai yra, bus surinkta bent valetų pora.

Išmokėjimai

Ranka1 kreditas2 kreditai3 kreditai4 kreditai5 kreditai
Royal Flush2505007501,0004,000
Straight Flush50100150200250
Four of a Kind255075100125
Full House918273645
Flush612182430
Straight48121620
Three of a Kind3691215
Two Pair246810
Jacks or Better12345

Strategija

Kai žaidžiate iš maksimalių kreditų, optimali video pokerio strategija priklauso nuo pasirinkto stalo taisyklių ir išmokų lentelės. Kartais optimali strategija gali būti kompleksuota. Šiame straipsnyje pasirinkta Video Pokerio strategija skirta populiariausiam žaidimui - Jacks or Better. Visgi, bent minimalus pakeitimas žaidimo variacijai ar išmokų lentelei gali kardinaliai pakeisti maksimaliai teisingą strategiją.

Štai kaip veikia video pokerio strategija - raskite perkamą geriausiai apmokamą kombinaciją sąraše ir pasilikite tik jai tinkamas kortas, o visas kitas nedvejodami išmeskite ir laukite naujų.

Pirminė rankaPasiliekamos kortosIšmetamos kortos
Royal Flush50
4 Aces41
4 Twos, Threes, or Fours41
Straight Flush50
4 Fives Through Kings41
4 Card Royal Flush41
3 Aces32
Full House50
Flush50
3 Twos, Threes, or Fours32
3 Fives Through Kings32
Straight50
4 Card Straight Flush41
2 Pairs41
2 Aces23
3 Card Royal Flush32
4 Card Flush41
Pair of Jacks, Queens, or Kings23
4 Card Straight41
3 Card Straight Flush32
Low Pair23
2 Card Royal Flush23
3 Card Flush32
3 High Cards32
3 Card Straight32
2 High Cards23
1 High Card14

Svarbūs patarimai

Jei turi keturias kortas, perkančias spalvą arba eilę, visada orientuokis į spalvos pirkimą.

Neišmesk žemos poros, net tuo atveju, jei turi turi 3 aukštas kortas. Tu gausi tikėtinos vertės daugiau negu trys skirtingų spalvų aukštos kortos.

Visada žaisk iš maksimalių monetų. Premija karališkai eilei su 5 monetomis prideda beveik 2% finaliniam išmokėjimui.
Niekada nelaikyk Kickerio (Pavyzdžiui tūzo su žema pora).

X

Geriausias kazino pradedantiesiems

Premijos:
Gauk NEMOKAMAI
15 SPINS
EnergyCasino Išskirti
  • Solidžios premijos naujiems žaidėjams
  • Dėmesio verta VIP programa
  • Patys geriausi lošimų automatai
  • Galimybė laimėti milžinišką Jackpotą
Kambarys negalimas jūsų šalyje
Apžvalga
Premijos:
Gauk 100% iki
€100
Casino Room Išskirti
  • Didelis žaidimų pasirinkimas
  • Veikia puikiai ant mobilių įrenginių
  • Keli augantys jackpot bankai
  • Kone visomis kalbomis kalbantis klientų aptarnavimo centras
Kambarys negalimas jūsų šalyje
Apžvalga
Premijos:
Gauk 100% iki
€100
StarGames Casino Išskirti
  • 100 eurų premija
  • Patogi mobilioji aplikacija
  • Geriausius lošimų aparatus sukūrė Evolution Gaming ir Novomatic
  • Taip pat galima žaisti beribį texas hold'em pokerį
Kambarys negalimas jūsų šalyje
Apžvalga
Premijos:
Gauk NEMOKAMAI
100 SPINS
Casino Cruise Išskirti
  • Geriausių programuotojų sukurti žaidimai
  • Premijos be pirmojo įnašo
  • Platus žaidimų pasirinkimas per įšmanųjį
Kambarys negalimas jūsų šalyje
Apžvalga
Premijos:
Gauk 100% iki
£200
NetBet Casino Išskirti
  • Daugybė įspūdingų jackpotų
  • iSoft bet programinė įranga
  • 24/7 „Live Chat“ klientų aptarnavimo skyrius
Kambarys negalimas jūsų šalyje
Apžvalga
Peržiūrėti kitus kazino

10x savo laimėjimą

Mokykis iš geriausių. Atsisiųsk nemokamą Casino Insider gidą

X